Punkty usługowe umożliwiające konsumentom dokonywanie płatności bezgotówkowych stają się standardem, dzięki któremu firmy mogą się szybciej rozwijać. Klienci chcą płacić za pomocą posiadanych urządzeń mobilnych, aplikacji, kart płatniczych lub przy pomocy przelewu z rachunku bankowego. Z tego powodu biznesy z różnych sektorów gospodarki powinny umożliwiać zainteresowanym opcję korzystania z nowoczesnych terminali płatniczych. E-płatności są coraz popularniejsze w wielu miejscach na świecie i stanowią kolejny krok na drodze do ułatwienia przeprowadzania transakcji, zarówno dla klientów, jak i prowadzących punkty usługowe. Dzięki terminalom przedsiębiorstwa mogą zdobywać nowych zainteresowanych z wcześniej niedostępnych im grup konsumentów. Pozwala im to również na poszerzenie swoich usług i znaczny rozwój.

Wygoda pracy przy płatnościach bezgotówkowych

Na przestrzeni ostatnich kilku lat odnotowano znaczny wzrost zainteresowania płatnościami bezgotówkowymi. Są one wygodniejsze dla pracowników miejsca sprzedaży, a także redukują ilość wprowadzanych do systemu błędów. Dzięki nim kolejki nie wydłużają się, ponieważ nie trzeba przeprowadzać czasochłonnych transakcji opłacanych gotówką. Zwykle przedłużają się one przez brak drobnych do wydania klientowi reszty lub obowiązek dokładnego przeliczenia otrzymanych banknotów. Przedsiębiorcy korzystający z programu Polska Bezgotówkowa otrzymują darmowe terminale, które umożliwią im wygodę i bezpieczeństwo pracy. Są to urządzenia charakteryzujące się prostym i poręcznym designem z klawiaturą oraz czytnikiem kart płatniczych. Mogą być one zakupione w formie stacjonarnej lub mobilnej, w zależności od tego, jaka w danej działalności będzie najwygodniejsza. Konsumenci dużo chętniej korzystają z punktów usługowych, w których udostępnione są płatności za pomocą rachunku bankowego. Nie tracą oni cennego czasu, a miejsce sprzedaży obsługuje wtedy dodatkowych klientów. Zwiększa to wydajność pracy, co jednocześnie przekłada się na wzrost zysków.

Darmowe terminale – korzystne oferty dla branż

Działalności w sektorze prywatnym i publicznym mają na celu usprawnienie obsługi swoich klientów. Jest to możliwe między innymi za pomocą udostępnienia płatności bezgotówkowych. Eservice terminale bez abonamentu oferowane są przedsiębiorcom po zapisaniu się do odpowiednich programów. Jest to doskonały sposób na lepsze zaprezentowanie swojej firmy. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, sklepy spożywcze, restauracje czy nawet gabinety lekarskie zyskają zainteresowanie nowych klientów, dla których możliwość przeprowadzania transakcji bezgotówkowych jest niezwykle ważna. Uzyskanie terminala, bez opłat za pierwszy rok korzystania może zapewnić przedsiębiorcom zwiększenie poziomu zadowolenia konsumentów z szybszej obsługi. Możliwość integracji kasy z internetem i elektronicznym urządzeniem do płatności bezgotówkowej również ułatwia przeprowadzanie transakcji, których kopie będą zapisywać się w systemie, zamiast drukowania ich wraz z paragonem.

Usługi dostępne na terminalach bez abonamentu

Nowoczesne terminale do płatności bezgotówkowych są dla przedsiębiorców sposobem na rozwój swojej firmy. Można dzięki nim przyjmować należność za pomocą rachunku bankowego, poprzez karty płatnicze, aplikację BLIK, urządzenia mobilne, a także przelew. Wielką zaletą tego typu urządzeń jest możliwość obsługiwania transakcji w innej walucie, dzięki czemu jeszcze bardziej powiększa się zasięgi oferowanych usług. Terminal D220 z dotykowym ekranem, to jeden z najpopularniejszych modeli, który doskonale sprawdza się w punktach usługowych i firmach. Tego typu urządzenie używane jest również jako bankomat, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo oferuje możliwość doładowania telefonu, z czego chętnie korzysta duże grono klientów. Płatności bezgotówkowe wciąż się rozwijają, przez co ich popularność rośnie. Z tego powodu warto zainteresować się programami wspierającymi przedsiębiorców w rozpoczęciu korzystania z terminali płatniczych, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój małych i dużych firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *