Panel klienta

Wygodny i nowoczesny terminal mobilny

Urządzenia, takie jak terminal Smart D220, dowodzą, że technologia może ułatwiać życie. Panel Klienta zapewnia wygodny dostęp do wszystkich najważniejszych danych związanych z płatnościami bezgotówkowymi, a przedsiębiorcom daje możliwość monitorowania transakcji. Za pomocą Portalu Klienta w usłudze eService dla właścicieli firm, którzy wykorzystują mobilny terminal D220 wszystkie funkcje i informacje są dostępne na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zalogować się i przejąć kontrolę nad swoim urządzeniem. Nowoczesny terminal dotykowy POS pozwala na obsługę transakcji realizowanych kartą, urządzeniami mobilnymi i BLIKiem. Posiada też funkcje cashback, przewalutowania DCC, unieważnienia płatności i wykazu zrealizowanych operacji. Mobilny terminal D220 to najwyższa jakość i wygoda w jednym. Jego posiadanie znacznie ułatwia pracę zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym przedsiębiorcom.

WIDOK PANELU

Mobilny terminal D220

Decydując się na darmowe terminale D220, otrzymuje się także dostęp do Portalu Klienta. Za jego pośrednictwem można dostać się do wszystkich podstawowych danych oraz o wiele większej liczby udogodnień. To właśnie dzięki niemu darmowe terminale D220 mogą zostać aktywowane. Przedsiębiorca uzyskuje też w nim dostęp do informacji o używanych urządzeniach, dokumentach, danych finansowych i wykazów transakcji, które można eksportować do arkusza kalkulacyjnego. Mobilny terminal D220 to także nieograniczony dostęp do pełnych informacji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Stanowi znakomitą ofertę zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców. Terminal płatniczy POS D220 to po prostu wielozadaniowe, w pełni kompatybilne urządzenie do zadań specjalnych.

Widok zrealizowanych transakcji

Darmowe terminale — przydatne narzędzie dla każdej firmy

Dzięki znanemu programowi Polska Bezgotówkowa możliwe jest uzyskanie bezpłatnych urządzeń płatniczych przy prowadzeniu działalności niezależnie od jej profilu. Darmowe terminale D220 to ogromne ułatwienie zarówno dla Klientów, jak i dla przedsiębiorców, dlatego tak często decydują się na nie nawet najmniejsze firmy. Droga do uzyskania urządzenia za darmo jest niezwykle prosta, a korzyści z posiadania takich modeli jak terminal Smart D220 są niepodważalne. Właśnie dlatego warto poświęcić chwilę na dopełnienie niezbędnych formalności. Terminal płatniczy POS D220 i inne wersje urządzenia pozwalają w krótkim czasie cieszyć się swobodą płatności — dzięki temu każda firma zacznie przynosić większe zyski.

Krótkie wideo jak terminal D220 realizuje transakcje

Program jest skierowany do przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie korzystali z terminala płatniczego w swoich placówkach. W Programie nie mogą wziąć udziału franczyzobiorcy, przedsiębiorcy posiadający więcej niż 5 placówek, jednostki administracji publicznej, szczebla rządowego i samorządowego uczestniczące w Programie upowszechnienia płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej, operatorzy automatów vendingowych i innych urządzeń samoobsługowych.
  • Terminal przenośny na własność D220 bez dzierżawy z potwierdzeniem elektronicznym,
  • Terminale standardowe stacjonarne i przenośne z wydrukiem papierowym. Tutaj po roku jest opłata za dzierżawę.
Terminal D220 jest refundowany poprzez program “Polska Bezgotówkowa” i jest Twoją własnością. Otrzymasz fakturę z informacją, że została ona opłacona przez fundację. Pamiętaj terminal D220 to urządzenie bez dzierżawy a jedyny koszt to tylko prowizja od transakcji naliczana po roku lub po przekroczeniu 100 000 zł obrotu.
 
Terminal D220 jest twoją własnością – brak dzierżawy. Przez 12 miesięcy lub do 100 000 zł obrotu na terminal prowizja od transakcji to 0%. Od 13 miesiąca lub po przekroczeniu 100 000 zł obrotu płacisz tylko prowizję i jest ona na ponad 90% kart, które używają twoi klienci w zależności czy karta Visa lub Mastercard to (0,69 do 0,79)% dla transakcji nieautoryzowanych, bez użycia pinu. Dla transakcji autoryzowanych z użyciem pinu dodatkowo do prowizji należy doliczyć 0,03 zł. Kwota transakcji 40 zł karta Visa zbliżeniowo nieautoryzowana Pobrana prowizja: 0,69% * 40 zł = 0,28 zł = 0,28 zł Kwota transakcji: 1000 zł karta Visa autoryzowana pinem 0,69% * 1000 zł + 0,03 zł= 6,9 zł+0,03 zł = 6,93 zł Jak widzisz na KAŻDE 1000 zł, które zostanie zrealizowane przez terminal pobrana prowizja jest niższa niż 9 zł.
Terminale zostaną dostarczone do  3 – 7 dni po tym, jak nastąpi akceptacja wniosku przez Fundację Polska Bezgotówkowa.

. Zgłosić ten fakt na infolinię w celu nadania bezpłatnego zgłoszenia wycenienia naprawy.
2. Dopytać się nas o koszty terminala standardowego z abonamentem.
Obojętnie jaką opcję wybiorą Państwo, proponuję dobrać drugi terminal D220 do roku od odebrania pierwszego i mieć na zapas:)

Terminal D220 rozdaję od lutego 2018 roku i klienci są zadowoleni. Dodatkowo zależy nam na długim działaniu terminala bo zarabiamy na prowizji od klienta wykonującego transakcje na terminalu.

Po wifi np: udostępnione z telefonu lub poprzez włożenie własnej karty sim.
Maksymalnie do 2 dni roboczych.
Tak. Wszystkie transakcje są rejestrowane od razu w urządzeniu oraz znajdziesz je na Portalu Klienta. Klient może otrzymać potwierdzenie transakcji drogą mailową, wówczas musi wpisać swój adres mailowy na urządzeniu. Dodatkowo klient ma zarejestrowaną transakcję w historii swojego banku. Osobiście rozdałem już ponad 300 terminali D 220 i firmy, które mi zaufały potwierdzają, że klienci nie chcą potwierdzeń. Pamiętaj, że gdyby była potrzeba terminala standardowego z wydrukiem to możemy o niego zawnioskować maksymalnie do 12 miesięcy od odebrania pierwszego terminala.  Więcej informacji u mnie.
Napiwek, cashback, przewalutowanie DCC, blik, płatności telefonem, unieważnienie transakcji, wykaz transakcji.
 
W pierwszej fazie na 12 miesięcy a po roku przechodzi na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.
Tak, ale wiąże się to z kosztem 850 zł netto. Przy likwidacji działalności koszt to 0 zł.
Aby otrzymać terminal/e musisz podać dane Twojego przedsiębiorstwa NIP, dane osobowe reprezentującej firmę, adresy placówek, w których będą używane terminale, szacunkowe dane odnośnie transakcji wykonywanych w tych placówkach, dane konta bankowego. Są to dane niezbędne do weryfikacji prowadzonej przez Ciebie działalności i Twojej tożsamości.
Umowa jest wiążąca po odebraniu terminali od kuriera. Do tego momentu masz prawo zrezygnować.
Mamy dla Ciebie do dyspozycji 24 h centrum telefoniczne.
Tak. Jest to możliwe w portalu dla klienta.