Darmowe terminale płatnicze eservice bez abonamentu | Terminale Service

Darmowe terminale dla przedsiębiorców w Polsce

 

Transakcje bezgotówkowe to przyszłość płatności – coraz rzadziej nosimy przy sobie pieniądze, więc nie ma co do tego wątpliwości. Jako autoryzowany partner jednego z największych agentów rozliczeniowych w Europie, pomagam moim klientom uzyskać mobilny terminal płatniczy bez opłat przez pierwszy rok użytkowania. W ramach programu „Polska Bezgotówkowa” przedsiębiorcy mogą otrzymać na własność lub w dzierżawę urządzenia pozwalające realizować płatności za pomocą kart, urządzeń mobilnych czy kodów BLIK. Klienci coraz częściej pytają o terminal płatniczy eService bez abonamentu. Dokładam wszelkich starań, by jego uzyskanie było procesem krótkim i nieskomplikowanym. Każdy terminal płatniczy eService bez abonamentu jest dobierany do wymagań właściciela działalności. Dostępne są zarówno nowoczesne urządzenia standardowe z wbudowaną drukarką, jak i innowacyjny model D220 wysyłający potwierdzenia elektroniczne. Terminal eService daje możliwość przeprowadzania szybkich transakcji, co zwykle korzystnie wpływa na prowadzenie biznesu. Proces ten staje się bowiem prostszy zarówno dla Klientów, jak i dla osoby prowadzącej działalność.

Odbierz terminal na własność bez abonamentu w programie „Polska Bezgotówkowa”

 

Co nas wyróżnia

Terminale na własność

Ponad 19 lat doświadczenia

Szybki serwis

Nowoczesne terminale

Korzystne ceny

Pełna refundacja terminala poprzez Program “Polska Bezgotówkowa”

Obsługujemy ponad 200 000 terminali

Bez kosztów dzierżawy

Eservice – terminal bez abonamentu

Wybierając sprawdzoną markę eService, terminal bez abonamentu otrzymuje się na czas jednego roku zupełnie za darmo. Wybór modelu D220 wiąże się z wieloma udogodnieniami, które docenili jego dotychczasowi użytkownicy. Dostęp do internetowego Portalu Klienta i wygodna przenośna budowa urządzenia, a także to, że staje się ono własnością przedsiębiorcy bez konieczności opłaty dzierżawy to jego największe zalety. Stawiając na markę eService, terminal bez abonamentu można zyskać praktycznie od ręki i to w krótkim czasie. Nie wymaga to podejmowania skomplikowanych procedur. Aby otrzymać darmowe terminale na potrzeby funkcjonującej działalności gospodarczej, wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego na stronie, zadzwonić lub wysłać e-mail. Bezpłatnie skontaktuję się z Państwem i odpowiem na wszelkie pytania dotyczące programu oraz pomogę wybrać najlepiej dopasowany do wymagań terminal eService.

Strategiczni partnerzy

0 Lat
W Polsce
0 h
Kontakt telefoniczny
0
Klientów

Dostępne terminale

OPIS
 Zapoznałem/-am się z informacją o przetwarzaniu podanych danych osobowychMasz prawo dostępu do swoich danych ich poprawiania z możliwością usunięcia.
Twoje dane są bezpieczne