POLSKA BEZGOTÓWKOWA

D220 oraz A50 – nowoczesny terminal eService dla firmy

Transakcje bezgotówkowe to nie tylko wygoda dla klientów, ale też dla właścicieli firm. To z myślą o obu tych grupach powstają nowoczesne rozwiązania, do których należy innowacyjny terminal eService dla przedsiębiorstwa – model D220. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą go otrzymać bezpłatnie i na własność w ramach programu „Polska Bezgotówkowa”. Darmowe terminale płatnicze stanowią ogromne ułatwienie w prowadzeniu działalności szczególnie dla małych firm oraz tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku. Jak powszechnie wiadomo początki, zwłaszcza w branżach wymagających stałego kontaktu z klientami, nie są łatwe. Zatem darmowe terminale płatnicze dla małych firm, pozwalają im wejść na rynek bezgotówkowy bez przeszkód. Model D220 i A50 to praktyczny, a jednocześnie niezwykle przystępny sprzęt dla każdego przedsiębiorcy. Nowoczesny Terminal eService dla firmy wyróżniają jego niewielkie rozmiary oraz funkcjonalność, dzięki czemu sprawdza się on doskonale jako mobilne urządzenie dla lekarza, mechanika, a także przedstawicieli wielu innych branż. Wytrzymały akumulator zapewnia długie działanie bez konieczności ładowania, a minimalistyczny wygląd sprawia, że jest uniwersalnym wyborem. Terminal eService dla firmy to świetne rozwiązanie na początek. Oferując możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych, przedsiębiorcy zdobywają zainteresowanie i zaufanie nowych Klientów. Z tego powodu darmowe terminale płatnicze dla małych firm pozwalają im szybciej się rozwijać. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, przez e-mail lub formularz na stronie. Mobilny terminal jest wszechstronny i nada się dla każdego przedsiębiorcy — zarówno dla lekarza prowadzącego własny gabinet, jak i właściciela małej firmy. Zachęcam do zapoznania się z szeroką gamą produktów. Staramy się, by darmowe terminale płatnicze dla małych firm sprostały oczekiwaniom Klienta.

 

Obsługujemy branże:

Taksówkarze

flowers-gdfdbe6940_640

Kwiaciarnie

Fizjoterapeuci

Lekarze

lecture-g31dd44eaa_640

Lektorzy języków obcych

Kosmetolodzy

car-mechanic-ge14a03439_640

Warsztaty samochodowe

ZAMÓW Z ESERVICE TERMINAL DO GABINETU

Największą zaletą użytkowania urządzenia jest brak związanych z nim kosztów przez pierwszy rok. Wybierając eService terminal do gabinetu, zyskuje się gwarancję spokoju finansowego. To fundacja reguluje fakturę, a po przekazaniu urządzenia w ręce przedsiębiorcy przez 12 miesięcy lub do osiągnięcia 100 000 zł obrotu na urządzenie nie są naliczane żadne opłaty. Dopiero po przekroczeniu jednego z progów terminal eService dla firmy wiąże się z wydatkiem środków na dzierżawę i prowizję, Jest to więc rozwiązanie idealne dla małych oraz średnich przedsiębiorstw, które chcą wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów coraz częściej wybierających płatności mobilne. To oczywiste, że w obecnych czasach forma płatności bezgotówkowej jest podstawową potrzebą większości konsumentów, dlatego mobilny terminal to doskonała propozycja dla lekarzy, mechaników, kierowców oraz specjalistów z wielu innych branż. Korzystając z programu „Polska Bezgotówkowa” każdy przedsiębiorca rozpoczynający własną działalność ma równe szanse na rozwój. Mobilny terminal dla lekarza czy osoby prowadzącej sklep to urządzenia doskonale przystosowane do typowych w danej działalności potrzeb. Mogą ułatwić dokonywanie transakcji, a także zapisywanie danych. Zapraszam – darmowe terminale płatnicze dla małych firm czekają na swoich nowych właścicieli. Wśród proponowanych modeli każdy znajdzie idealnie pasujący do usług swojej placówki. Dostępne w naszej ofercie darmowe terminale płatnicze będą idealne dla małych firm ze względu na estetykę i funkcjonalność. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się — pomogę dobrać odpowiedni model.

Dostępne terminale

Podaj dane a bezpłatnie się z Tobą skontaktuję i przedstawię najlepsze rozwiązanie.
 Zapoznałem/-am się z informacją o przetwarzaniu podanych danych osobowych. Masz prawo dostępu do swoich danych ich poprawiania z możliwością usunięcia.
Twoje dane są bezpieczne