konto firmowe

Konto bankowe oraz terminal płatniczy

 

 

KONTAKT WS. KONTA BANKOWEGO

Kont firmowych na rynku polskim jest sporo i odnalezienie się w tym gąszczu jest nie lada wyzwaniem. Ze względu na to, że przez ponad 4 lata działam w branży terminali płatniczych i mam pytania o konto bankowe to mogę Ci pomóc. Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk a wyślę TOBIE kontakt do RZETELNEJ OSOBY zajmującej się kontem bankowym.

 

 

TERMINAL NA WŁASNOŚĆ 0% PROWIZJI PRZEZ ROK – czy jest jakiś haczyk?

Z każdej strony jesteśmy bombardowani różnymi promocjami, które nie zawsze oddają sedno sprawie a po dokładniejszym wczytaniu okazuje się, że nie jest tak kolorowo. W Programie Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” jest całkowicie inaczej ponieważ jest to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju.

Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy nie posiadali jeszcze terminala płatniczego i chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych.

Dzięki Programowi sklep lub punkt usługowy będzie mógł otrzymać TERMINAL NA WŁASNOŚĆ oraz dodatkowo przez okres 12 miesięcy nie ponosić kosztów związanych z transakcjami płatniczymi aż do 100 ooo zł. 

Zalety programu „Polska Bezgotówkowa”:

IDEALNY DLA:

 

terminal dla taksówki

 

 

terminal dla kwiaciarni

 

 

terminal dla fizoterapeuty

 

 

terminal dla lekarzy

 

 

 

terminal dla lektorów

 

 

terminal dla kosmetologów

 

 

 

terminal dla warsztatów samochodowych

 

 

 

 

Proces akceptacji transakcji terminalem D220.

 

 

Wypełnij formularz a BEZPŁATNIE SPRAWDZĘ, czy kwalifikujesz się do programu „Polska bezgotówkowa” i czy także możesz POSIADAĆ TERMINAL NA WŁASNOŚĆ.

Twoje dane są bezpieczne

Korneliusz Rduch

Tel: 696 409 829

terminal eservice