terminale dla przedsiębiorców. Program polska bezgotówkowa

Transakcje bezgotówkowe to przyszłość płatności – coraz rzadziej nosimy przy sobie pieniądze, więc nie ma co do tego wątpliwości. Jako autoryzowany partner jednego z największych agentów rozliczeniowych w Europie, pomagam moim klientom uzyskać mobilny terminal płatniczy bez opłat przez pierwsze miesiące użytkowania. W ramach programu „Polska Bezgotówkowa” przedsiębiorcy mogą otrzymać w dzierżawę urządzenia pozwalające realizować płatności za pomocą kart, urządzeń mobilnych czy kodów BLIK. Klienci coraz częściej pytają o terminal płatniczy eService. Dokładam wszelkich starań, by jego uzyskanie było procesem krótkim i nieskomplikowanym. Spośród wielu dostępnych w ofercie modeli pomagam klientom dobrać najlepszy dla ich potrzeb mobilny terminal płatniczy z dofinansowaniem. To korzystne rozwiązanie, które ceni wielu przedsiębiorców szczególnie z mniejszych firm lub dopiero rozpoczynających działalność. Każdy terminal płatniczy eService jest dobierany do wymagań właściciela działalności. Dostępne są zarówno nowoczesne urządzenia standardowe z wbudowaną drukarką, jak i innowacyjny model Smart Pos wysyłający potwierdzenia elektroniczne. Terminal eService to gwarancja innowacyjnych rozwiązań, prostej obsługi i wydajnej pracy. Nowoczesny sprzęt na wyposażeniu firmy nie tylko usprawni wszelkie transakcje, ale również wzbudzi zaufanie u klientów oraz prestiż na rynku. Terminal eService daje możliwość przeprowadzania szybkich transakcji, co zwykle korzystnie wpływa na prowadzenie biznesu. Jest to doskonały sposób na zwiększanie atrakcyjności proponowanych usług. Mobilny terminal płatniczy jest motywacją dla przedsiębiorców, którzy pozyskują Klientów poprzez oferowanie im możliwości dokonywania płatności za pomocą rachunku bankowego. Małe firmy oraz te dopiero rozpoczynające swoją działalność mogą się dzięki temu szybciej rozwijać. Terminal eService spełnia standardy, jakie chcą zapewniać nowoczesne przedsiębiorstwa. Proces obsługi staje się bowiem prostszy zarówno dla Klientów, jak i dla osoby prowadzącej działalność. Darmowe terminale dofinansowane z Programu Polska Bezgotówkowa znajdujące się w ofercie sprostają oczekiwaniom właścicieli małych firm. Dzięki innowacyjnym urządzeniom prowadzenie własnego przedsiębiorstwa stanie się dużo prostsze. Sprawdź, czym charakteryzują się wysokiej jakości darmowe terminale. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Odbierz terminal z dofinasowaniem z „Programu Polska Bezgotówkowa

Co nas wyróżnia

Terminale bez wydruku

Ponad 20 lat doświadczenia

Szybki serwis

Nowoczesne i integrowane z kasami terminale

Korzystne ceny

Infolinia 24H


Obsługujemy ponad 200 000 terminali


Refundacja kosztów dzierżawy i prowizji

Eservice – Dofinansowany terminal płatniczy

Wybierając sprawdzoną markę eService, terminal z dofinasowaniem otrzymuje się zwolnienie z całkowitych opłat na kilka miesięcy. Dostępne modele przystosowane są do pracy w różnych branżach. Niezależnie od rodzaju przedsiębiorstw, terminale płatnicze mogą znacznie ułatwić ich prowadzenie. Darmowe terminale to szczególnie przydatna opcja dla początkujących przedsiębiorstw. To także szansa dla nich na rozbudowanie swojego biznesu w większym stopniu. Urządzenia te wciąż są dostosowywane do zmieniających się potrzeb współczesnych Klientów. Terminale Smart Pos np: D220 lub A50 to szereg różnych udogodnień, które docenili jego dotychczasowi użytkownicy. Dostęp do internetowego Portalu Klienta i wygodna przenośna budowa urządzenia, a także to, że nie drukuje potwierdzeń jest jego największą zaletą. Stawiając na markę eService, terminal płatniczy z dofinasowaniem można zyskać praktycznie od ręki i to w krótkim czasie. Nie wymaga to podejmowania skomplikowanych procedur. Aby otrzymać z dofinansowaniem terminale płatnicze na potrzeby funkcjonującej działalności gospodarczej, wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego na stronie, zadzwonić lub wysłać e-mail. Bezpłatnie skontaktuję się z Państwem i odpowiem na wszelkie pytania dotyczące programu oraz pomogę wybrać najlepiej dopasowany do wymagań terminal eService.

 

Strategiczni partnerzy

0 Lat
W Polsce
0 h
Kontakt telefoniczny
0
Klientów

Dostępne terminale

Podaj dane a bezpłatnie się z Tobą skontaktuję i przedstawię najlepsze rozwiązanie.
 Zapoznałem/-am się z informacją o przetwarzaniu podanych danych osobowych. Masz prawo dostępu do swoich danych ich poprawiania z możliwością usunięcia.
Twoje dane są bezpieczne